Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Depilacja między innymi nóg, pleców, rąk, twarzy i pach

Gładkie, zadbane ciało to marzenie każdej kobiety. Nasz salon kosmetyczny, mieszczący się w Chorzowie, zajmuje się jego realizacją na najwyższym poziomie, zarówno pod względem dokładności, jak i atrakcyjności cen. Depilacja nie należy do przyjemnych zabiegów, dlatego staramy się, aby była ona wykonywana nieinwazyjnie, przy użyciu nowoczesnych technik kosmetycznych. Nasze usługi skierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Ze względu na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką gamę zabiegów, wśród których znajduje się m.in. depilacja:

  • nóg,
  • pleców,
  • bikini,
  • pośladków,
  • rąk,
  • pach,
  • twarzy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu Klientów depilacja kojarzy się przede wszystkim z bólem. Aby umilić wizytę w naszym gabinecie kosmetycznym, zadbaliśmy o odpowiednią atmosferę w trakcie zabiegów. Co równie ważne, gwarantujemy wszystkim naszym Klientom całkowitą prywatność i dyskrecję.

Depilacja? To (prawie) nie boli!

Depilacja woskiem wymaga delikatności oraz umiejętnego dobierania technik pozbywania się nadmiernego owłosienia. Współpracujące z nami kosmetyczki posiadają odpowiednie szkolenia, dzięki którym depilacja woskiem przebiegnie sprawnie i niemal bezboleśnie. Na naszych Klientów czeka szereg atrakcyjnych zabiegów kosmetycznych przeznaczonych dla najbardziej wymagających osób. Salon kosmetyczny Active Beauty oferuje ponadto niezwykle przystępne ceny wszystkich proponowanych zabiegów. Siedziba naszego gabinetu, do której serdecznie Państwa zapraszamy, znajduje się w Chorzowie.