Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Pielęgnacja i oczyszczanie twarzy

Pielęgnacja twarzy powinna znaleźć się w programie dnia każdej osoby dbającej o kondycję swojego ciała. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci zmagają się z różnymi problemami skórnymi, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę, dzięki której pielęgnacja skóry będzie w pełni komfortowa i bezpieczna. Oczyszczanie twarzy to proces niezwykle złożony, wymagający zastosowania różnych technik kosmetycznych. W salonie Active Beauty z Chorzowa oferujemy Państwu m.in.:

  • oczyszczanie twarzy w wersji podstawowej,
  • peeling kawitacyjny,
  • mikrodermabrazję.

Powierz swoją twarz doświadczonej kosmetyczce

Każdy z powyższych zabiegów wykonywany jest przez doświadczoną kosmetyczkę, dlatego są one dla naszych Klientów w pełni bezpieczne i komfortowe. Szczególnie zależy nam na tym, by oczyszczanie twarzy przyniosło Państwu satysfakcjonujące rezultaty. Z tego względu korzystamy ze starannie wyselekcjonowanych kosmetyków, a także specjalistycznego sprzętu gwarantującego doskonałe efekty. Pielęgnacja twarzy pod okiem naszych kosmetyczek z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Priorytetem naszego salonu kosmetycznego Active Beauty jest zapewnienie naszym Klientom relaksującej i przyjemnej atmosfery w trakcie wykonywanych zabiegów. Właśnie dlatego oczyszczanie i pielęgnacja twarzy w naszym wydaniu to szereg delikatnych i miłych działań kosmetycznych, których efekty na pewno Państwa zaskoczą. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług Active Beauty z Chorzowa już teraz.