Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Mikrodermabrazja

Zmarszczki, rozstępy, niedoskonałości – kto z nas nie doświadczył oznak starzenia się skóry? Na szczęście w naszym salonie kosmetycznym, mieszczącym się w Chorzowie, mamy sposób na pozbycie się niechcianych zmian na skórze. Mikrodermabrazja to zabieg, który polega na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków. Jest to zabieg najchętniej wybierany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Nie bez powodu – mikrodermabrazja jest w pełni bezpieczna dla zdrowia, a przy tym daje niesamowite efekty. Nasz salon kosmetyczny Active Beauty oferuje swoim Klientom szereg usług, wśród których znajduje się m.in. mikrodermabrazja diamentowa:

  • ramion,
  • pleców,
  • brzucha,
  • pośladków.

Współpracujemy z najlepszymi

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych Klientów. Z tego względu podjęliśmy współpracę z doświadczonymi i wykwalifikowanymi kosmetyczkami posiadającymi ogromne doświadczenie w wykonywaniu tego zabiegu. Mikrodermabrazja w naszym wykonaniu polega na użyciu nowoczesnego sprzętu kosmetycznego, gwarantującego Klientom pełen komfort w trakcie zabiegu.

Jako gabinet kosmetyczny z wieloletnim doświadczeniem wychodzimy z założenia, że sekretem udanej wizyty w naszym salonie jest nie tylko dobrze wykonana usługa, lecz także odpowiednia atmosfera panująca w trakcie zabiegów. Dbamy, by każdy z naszych Klientów czuł się w pełni zrelaksowany. Siedziba naszego salonu kosmetycznego Active Beauty, do której odwiedzenia serdecznie Państwa zachęcamy, znajduje się w Chorzowie.