Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Kwasy owocowe

Kwasy owocowe znane są w kosmetyce od dawna. Zabiegi wykorzystujące te wartościowe substancje są dostępne w naszym salonie kosmetycznym Active Beauty. Naszym głównym celem jest sprawienie, by skóra twarzy naszych Klientów, zarówno kobiet jak i mężczyzn, była zdrowa i zachwycała gładkością. Kwasy owocowe pomagają nam w uzyskaniu tego efektu. Korzyści płynących ze stosowania ich w kosmetyce jest bardzo wiele:

  • niczym peeling organiczny przyspieszają złuszczanie naskórka
  • pozbywają się obumarłych komórek,
  • nawilżają skórę,
  • oczyszczają oraz zwężają pory,
  • wzmacniają strukturę kolagenu i przyspieszają jego syntezę,
  • rozjaśniają przebarwienia,
  • pomagają w leczeniu skóry trądzikowej.

Czemu kwasy owocowe?

Kwasy owocowe doskonale wpływają na kondycję skóry. Ich zaletą jest również fakt, że można stosować je w kuracji polegającej na usuwaniu problemów keratoz. Kwasy owocowe pomagają w przypadku oparzeń, urazów czy blizn potrądzikowych. Ważne jest jednak, by zostały one w odpowiedni sposób zaaplikowane na skórę. Nasz gabinet kosmetyczny Active Beauty z Chorzowa współpracuje z najlepszymi kosmetyczkami, posiadającymi nie tylko doświadczenie, lecz także rozległą wiedzę dotyczącą nowości kosmetycznych. Dzięki odpowiedniej atmosferze panującej w naszym salonie wszystkie zabiegi są dla naszych Klientów przyjemne i relaksujące. Dbamy jednak nie tylko o jakość świadczonych usług, lecz także ich przystępne ceny. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce Cennik i w siedzibie Active Beauty, mieszczącej się w Chorzowie.