Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Mezoterapia mikroigłowa

Jeśli borykają się Państwo ze zmarszczkami mimicznymi bądź cerą trądzikową, mamy na to sposób. Jest nią mezoterapia mikroigłowa. Zabieg ten polega na odpowiednim pobudzeniu oraz regeneracji włókien kolagenu i elastyny za pomocą mechanicznej stymulacji. W trakcie zabiegu wykorzystywana jest specjalna głowica, wyposażona w kilkadziesiąt mikroigieł. Ich zadaniem jest bardzo delikatne nakłuwanie skóry twarzy, stymulując tym samym naskórek. Celem, który osiąga mezoterapia mikroigłowa, jest uzyskanie odpowiedniej przepuszczalności skóry, dzięki czemu może ona przyjąć precyzyjnie skoncentrowane koktajle na doskonałej głębokości.

Zalety płynące z mezoterapii mikroigłowej

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg dający wiele korzyści. Dzięki niej:

  • skóra zyskuje ujędrnienie,
  • zmarszczki mimiczne redukują się,
  • poprawie ulega owal i kontur twarzy,
  • skóra zaczyna produkować kolagen.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort wszystkich Klientów naszego salonu kosmetycznego z Chorzowa zadbaliśmy, aby zabiegi wykonywane były pod okiem doskonale wykwalifikowanych oraz doświadczonych kosmetyczek. Korzystamy jedynie ze sprawdzonego sprzętu, dającego satysfakcjonujące efekty finalne. Dzięki odpowiedniej, przyjemnej atmosferze w trakcie zabiegu nasi Klienci mają możliwość zrelaksowania się, dzięki czemu mezoterapia mikroigłowa staje się jeszcze bardziej komfortowa. Oferta Active Beauty skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Gwarantujemy doskonałe efekty kosmetyczne w przystępnych cenach. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby mieszczącej się na terenie Chorzowa.