Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Pedicure

Planując rozmaite zabiegi pielęgnacyjne w warunkach domowych, często zapominamy o jednej z najważniejszych części naszego ciała, jaką są stopy. Każdego dnia wykonują one ogromną pracę, co zdecydowanie nie poprawia ich wyglądu. Nie wolno zapominać o tak ważnym zabiegu jak pedicure. Odpowiednio wykonany sprawi, że stopy będą lekkie i zadbane, a co równie ważne, będą prezentować się atrakcyjnie w każdym obuwiu.

Pedicure jest jednym ze sztandarowych zabiegów oferowanych przez nasz doświadczony gabinet kosmetyczny z Chorzowa. Naszym Klientom proponujemy:

  • pedicure kosmetyczny,
  • pedicure brazylijski,
  • pedicure kwasami owocowymi,
  • pedicure SPA.

Zadbaj o stopy w przyjemnej atmosferze

Proponujemy wiele atrakcyjnych zabiegów, po których stopy będą cieszyć naszych Klientów miękkością i perfekcyjnym wyglądem. Wierzymy, że gwarancją zadowolenia naszych Klientów jest nie tylko szeroka gama świadczonych usług, lecz także atmosfera panująca w trakcie zabiegu. Z tego względu zadbaliśmy o atrakcyjny wygląd naszego salonu, a także relaksującą atmosferę. Ponadto, jako profesjonalny salon kosmetyczny, podjęliśmy współpracę z doskonale wykwalifikowanymi kosmetyczkami, posiadającymi ogromną wiedzę w zakresie przeprowadzania pedicure oraz innych zabiegów kosmetycznych. Nasze usługi skierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby pragnące zadbać o swoje stopy do odwiedzenia siedziby salonu Active Beauty, mieszczącej się w Chorzowie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w niezwykle atrakcyjnych cenach.