Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny - na każdą okazję

Odpowiednio wykonany makijaż, dostosowany do indywidualnych potrzeb noszącej go kobiety ma ogromną moc. Potrafi nie tylko wyeksponować największe zalety twarzy, lecz także nadać wyjątkowego charakteru całej stylizacji. Ważne jednak, by makijaż został nałożony w odpowiedni sposób, przy wykorzystaniu kosmetyków dopasowanych do rodzaju cery. Nasz gabinet kosmetyczny z Chorzowa oferuje makijaż na każdą okazję.

Proponujemy:

  • makijaż dzienny,
  • makijaż wieczorowy,
  • makijaż ślubny,
  • makijaż próbny przed ważnymi wydarzeniami.

Każda z wyżej wymienionych usług wymaga od naszych kosmetyczek nie tylko kreatywności, lecz także umiejętnego poruszania się w kolorystyce oraz specyfice poszczególnych kosmetyków. Współpraca z najlepszymi makijażystkami pozwoliła nam jednak stworzyć atrakcyjną ofertę, dostosowaną do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientek. Gwarantujemy, że makijaż w naszym wykonaniu będzie utrzymywał się przez cały dzień, a także doskonale dopełni dowolnie wybraną kreację dzienną, wieczorową bądź ślubną.

Relaksująca atmosfera kluczem do sukcesu

Dbamy nie tylko o zachwycający efekt finalny, lecz także odpowiednią atmosferę podczas nakładania makijażu. Wychodzimy bowiem z założenia, że wizyta w salonie kosmetycznym powinna kojarzyć się naszym Klientkom z relaksującą i przytulną atmosferą. Miastem, w którym znajduje się gabinet kosmetyczny Active Beauty, jest Chorzów. Zachęcamy jednak do kontaktowania się z naszymi pracownikami drogą e-mailową oraz telefoniczną. Z chęcią udzielimy wyczerpujących informacji o świadczonych usługach.