Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Paznokcie żelowe

Nic tak nie podkreśla urody kobiety jak zadbane dłonie. Nie od dziś są one symbolem młodości, dlatego warto zadbać, by prezentowały się nienagannie w każdych warunkach. Z myślą o najbardziej wymagających Klientkach zadbaliśmy, aby w szerokiej ofercie salonu kosmetycznego Active Beauty znalazły się paznokcie żelowe. Jest to propozycja stworzona z myślą o zabieganych kobietach, które nie mają czasu na domowy manicure, a jednocześnie chcą cieszyć się atrakcyjnym wyglądem dłoni. Paznokcie żelowe nie tylko prezentują się doskonale, lecz także są bardzo praktyczne – starannie wykonane utrzymują się w perfekcyjnym stanie nawet do kilku tygodni.

Paznokcie żelowe to jedna z naszych specjalności. W szerokiej ofercie salonu Active Beauty znajdują się m.in.:

  • żelowanie naturalnej płytki bez zdobień,
  • żelowanie naturalnej płytki paznokcia oraz wykonanie manicure typu french,
  • przedłużanie paznokci,
  • korekty małe i duże,
  • zdjęcie żelu,
  • wykonywanie misternych zdobień.

Dbamy o detale

Prowadzony przez nas gabinet kosmetyczny słynie z dbałości o detale. Współpracujemy z doskonale wykwalifikowanymi kosmetyczkami, posiadającymi nie tylko wiedzę dotyczącą pielęgnacji dłoni, lecz także zmysł artystyczny, dlatego też nasze paznokcie żelowe to małe dzieła sztuki. Na klientki, które zdecydują się skorzystać z usług naszego salonu, czekają także atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do siedziby Active Beauty. Terenem prowadzonej przez nas działalności jest Chorzów.