Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Masaż

Nic tak nie poprawia nastroju po długim, męczącym dniu jak dobrze wykonany masaż ciała. Nasz gabinet kosmetyczny, mieszczący się w Chorzowie, współpracuje z doskonale wykwalifikowanymi masażystami, posiadającymi ogromne doświadczenie, a także wyjątkowe umiejętności prawidłowej pielęgnacji ciała. Podczas zabiegu korzystamy ze starannie wyselekcjonowanych kosmetyków, dzięki czemu jest on jeszcze bardziej komfortowy i efektywny. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje masaży, w tym:

  • masaż klasyczny,
  • masaż relaksacyjny,
  • masaż limfatyczny,
  • masaż modelujący sylwetkę,
  • masaż bańką chińską,
  • masaż klasyczny,
  • a także masaż kostką Vit Ice.

Relaksująca atmosfera

Sekretem wyjątkowości naszych zabiegów jest dbałość o odpowiednią atmosferę podczas zabiegów. Staramy się, by nasi Klienci czuli się podczas korzystania z naszych usług w pełni komfortowo. Efekt ten osiągamy między innymi dzięki odpowiednio dobranej muzyce relaksacyjnej, a także aromaterapii. Ponadto nieustannie poszerzamy naszą wiedzę o nowe techniki masażu, aby zapewnić naszym Klientom możliwość skorzystania z niebanalnych zabiegów kosmetycznych. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego Klienta, nasz salon kosmetyczny cieszy się niesłabnącym zaufaniem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Priorytetem naszej działalności jest propagowanie idei dbałości o swoje ciało – wierzymy bowiem, że tylko w zdrowym, zrelaksowanym ciele kryje się zdrowy duch. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Miastem, w którym znajduje się siedziba naszego gabinetu, jest Chorzów.