Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Stylizacja paznokci

Kolorowe, klasyczne, z geometrycznymi wzorami – paznokcie są nie tylko ważnym elementem wizerunku kobiety. Zadbane i lśniące świadczą bowiem także o elegancji ich posiadaczki. Jedną z usług świadczonych w naszym salonie kosmetycznym Active Beauty z Chorzowa jest stylizacja paznokci. Cieszy się ona ogromną popularnością wśród kobiet, które pragną w subtelny sposób zaakcentować preferowaną przez siebie stylistykę. Dbamy o to, by proponowana przez nas stylizacja paznokci odbywała się w komfortowej, relaksującej atmosferze, dzięki czemu ta wyjątkowa usługa pozwala naszym Klientkom na spędzenie wolnego czasu w przyjemnym wnętrzu naszego salonu kosmetycznego.

Stylizacja paznokci wymaga od nas przeprowadzenia podstawowych zabiegów w zakresie manicure. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak:

  • manicure klasyczny,
  • manicure hybrydowy,
  • czy manicure japoński.

Paznokcie Chorzów

Zabiegi te stanowią doskonałą bazę do późniejszej zabawy wzornictwem oraz kolorystyką. Stylizacja paznokci nie jest łatwym zadaniem, dlatego podjęliśmy współpracę z doświadczonymi i kreatywnymi kosmetyczkami, dbającymi o każdy detal wykonywanej usługi. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego Klienta salon Active Beauty znajduje się dziś w czołówce najchętniej odwiedzanych gabinetów kosmetycznych. Obszarem naszej działalności jest Chorzów – serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu, a także zapoznania się ze szczegółami naszej starannie opracowanej oferty. Gwarantujemy również atrakcyjne ceny.