Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Henna brwi i rzęs

Wyraźne, lekko zarysowane brwi i długie ciemne rzęsy to obecnie jeden z najsilniejszych trendów makijażowych. Nie każda z kobiet ma jednak predyspozycje do stworzenia wymarzonego makijażu, dlatego z pomocą przychodzi nasz salon kosmetyczny Active Beauty z Chorzowa. Znajdująca się w naszej szerokiej ofercie henna to doskonała alternatywa dla codziennego malowania brwi i rzęs na własną rękę. Jej zaletą jest przede wszystkim trwałość – kolor utrzymuje się na włoskach bardzo długo, dzięki czemu nie trzeba dodatkowo go podkreślać. Co więcej, henna to stosunkowo niedrogi zabieg, na który może sobie pozwolić każda kobieta. Na nasze Klientki zainteresowane zaakcentowaniem swoich brwi lub rzęs czeka:

  • henna brwi,
  • henna rzęs,
  • henna brwi, rzęs + regulacja.

Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta

Nasz gabinet kosmetyczny Active Beauty znany jest z wyjątkowego podejścia do potrzeb każdego Klienta. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość świadczonych usług kosmetycznych, lecz także o odpowiednią atmosferę, towarzyszącą naszym Klientom w trakcie zabiegu. Każda współpracująca z nami kosmetyczka cechuje się kreatywnością oraz rzetelnością. Uważnie słuchamy potrzeb każdego Klienta, co pozwoliło nam stworzyć ofertę na miarę Państwa oczekiwań. Oferujemy Państwu kompleksowe podejście do Państwa oczekiwań, dlatego wykonywana przez nas praca doceniana jest przez najbardziej wymagających Klientów. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo w salonie Active Beauty w Chorzowie.