Strona korzysta z plików Cookies (ciasteczek) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w Twojej przeglądardarce.

Zamknij komunikat

Peeling

Peeling to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów przez Klientów salonu kosmetycznego Active Beauty. Polega on na specjalistycznym złuszczaniu naskórka, czyli usunięciu z niego martwych komórek. Peeling ma za zadanie poprawienie wyglądu i stanu skóry, poprzez spłycenie niewielkich zmarszczek oraz rozjaśnienie przebarwień. Ta popularna usługa świadczona w gabinecie kosmetycznym Active Beauty z Chorzowa to gwarancja najwyższych standardów, zarówno pod względem jakości samego zabiegu, jak i atmosfery panującej w naszym salonie.

Co oferujemy?

W Active Beauty na Klientów czeka:

  • peeling kawitacyjny,
  • dokładny peeling całego ciała,
  • peeling kawitacyjny i sonoforeza połączona z wtłoczeniem odżywczego serum.

Każdy z wyżej wymienionych zabiegów wykonywany jest pod okiem doskonale wykwalifikowanych kosmetyczek, podchodzących do swoich obowiązków z należytą dokładnością i delikatnością. Podczas zabiegów stosujemy jedynie starannie wyselekcjonowane kosmetyki, stanowiące idealne dopełnienie peelingu. Co więcej, dbamy o komfortową, relaksującą atmosferę podczas wszystkich oferowanych zabiegów, dzięki czemu nasi Klienci czują się w pełni wypoczęci. Niezależnie od tego, na który z naszych zabiegów się Państwo zdecydują, gwarantujemy najwyższy standard oferowanych usług, a także bardzo przystępne ceny. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu kosmetycznego w Chorzowie.